Kurs języka angielskiego - Lubelski Uniwersytet Inspiracji
Play video

Kurs języka angielskiego

 

Poziom A2

20 jednostek lekcyjnych

Doświadczeni lektorzy akademiccy

Certyfikat potwierdzający ukończenie kursu

Opis kursu

Unikatowy bezpłatny kurs języka angielskiego obejmuje materiał gramatyczno-leksykalny na poziomie A2-B1. Oferta adresowana jest do mieszkańców Lublina, pragnących pogłębić wiedzę z zakresu języka angielskiego w dobrze sobie znanej scenerii naszego miasta. W każdej lekcji można znaleźć film szkoleniowy, gdzie doświadczeni lektorzy języka angielskiego, w przystępny sposób, wyjaśniają zagadnienia gramatyczne. Kurs zyskuje na atrakcyjności, ponieważ ma formę komiksową, która wizualnie wspiera naukę języka angielskiego. Posiada także większość ćwiczeń charakterystycznych dla tradycyjnych kursów językowych.

Kurs, zorganizowany w 20 lekcjach, to fabularna opowieść bazująca na materiale tekstowo-ilustracyjnym przedstawiająca historię Walijczyka Jima, który przyjeżdża do Lublina i przeżywa serię zabawnych przygód. Każdy epizod ilustruje konkretne zagadnienia leksykalno-gramatyczne i pokazuje Lublin oczami obcokrajowca.

Kurs jest rekomendowany dla osób, które planują zdawać maturę podstawową z języka angielskiego oraz uczniów, którzy już uczestniczyli w kursach średniozaawansowanych, ale mieli przerwę i chcieliby powrócić do nauki języka obcego.

Elementy kursu
Zasady realizacji kursu oraz Certyfikat
Opracowanie merytoryczne kursu