Archiwum Kursy - Lubelski Uniwersytet Inspiracji

Kursy Lubelskiego Uniwersytetu Inspiracji

Kurs języka polskiego

Bezpłatny kurs języka polskiego online to unikatowy kurs e-learningowy, przygotowany z myślą o osobach, które nie tylko chcą nauczyć się języka polskiego, ale również poznać Miasto Lublin oraz zwyczaje panujące w Polsce. O innowacyjności kursu świadczy bogaty zasób materiałów multimedialnych oraz pomocy dydaktycznych opracowanych przez wykwalifikowanych i doświadczonych nauczycieli akademickich specjalizujących się w nauczaniu języka polskiego jako obcego.

Cykl zajęć online to 40 jednostek lekcyjnych opracowanych w taki sposób, aby użytkownik mógł sprawnie posługiwać się językiem polskim na poziomie B1. Kurs stanowi również doskonałe przygotowanie dla cudzoziemców chcących rozpocząć kształcenie na studiach wyższych w Lublinie. Po ukończeniu kursu użytkownik otrzymuje Certyfikat potwierdzający zrealizowanie cyklu zajęć.

Dowiedz się więcej Przejdź do kursu
Play video
Play video

Kurs języka angielskiego

Kurs języka angielskiego online to jedyna w Polsce tego rodzaju e-learningowa oferta nauki języka obcego, pozwalająca na zdobycie odpowiednich umiejętności językowych. W ramach cyklu zajęć użytkownik poznaje historię Walijczyka Jima, który spędza niezwykłe chwile w Lublinie. Każdą lekcję dopełniają materiały multimedialne, w których doświadczeni lektorzy, w przystępny sposób, objaśniają zagadnienia gramatyczne.

Kurs obejmuje 20 jednostek lekcyjnych i zawiera materiał pozwalający na zdobycie umiejętności językowych na poziomie A2-B1.

Dowiedz się więcej Przejdź do kursu