Noc Biologów 2018 - Lubelski Uniwersytet Inspiracji
Wczytuję mapę...

Data/Czas
Data - 12/01/2018
15:00 - 22:00

Lokalizacja
Wydział Biologii i Biotechnologii UMCS


W imieniu Władz, Pracowników i Studentów Wydziału Biologii i Biotechnologii UMCS pragniemy zaprosić Państwa 12.01.2018 r w godzinach 14.00 – 22.00 na siódmą edycję Nocy Biologów na wydziale Biologii i Biotechnologii UMCS. Szczegółowe informacje dotyczące programu imprezy znajdziecie Państwo na stronie: http://www.nocbiologow.home.pl/index.php?id=jednostka&nazwa=lublin&idp=dopo

Zapraszamy całe rodziny, młodzież szkolną (w grupach zorganizowanych i indywidualnie), zarówno starszych jak i młodszych mieszkańców Lublina. Zapewniamy przeżycie wspaniałego zimowego wieczoru w gronie ludzi zajmujących się na co dzień biologią.

Noc Biologów to ogólnopolska akcja, w ramach której na Wydziale Biologii i Biotechnologii, mieszczącym się przy ulicy Akademickiej 19, przybliżamy wszystkim zainteresowanym wiedzę biologiczną oraz warsztat pracy biologa.

Impreza obejmuje szereg imprez: wykładów, warsztatów, pokazów i zajęć laboratoryjnych itp., które mogą zainteresować każdego. Zajęcia te, mamy nadzieję, udowodnią, że biologia jest ciekawa nie tylko dla wtajemniczonych.

Program Nocy Biologów 2018


Autor - root