Adrianna Sawczak - Lubelski Uniwersytet Inspiracji

Młody Ambasador Lublina

post thumbnail

Adrianna Sawczak

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Studentka V roku prawa, tancerka, choreograf i instruktor w grupie tanecznej zMYsł, wieczna optymistka kochająca życie.

Największy dotychczasowy sukces

Założenie grupy tanecznej zMYsł oraz wystawienie dwóch spektakli: “Liebe Macht Frei – Miłość Czyni Wolnym” oraz “Maria”, z których każdy zgromadził widownię liczącą ponad 500 osób.

Motywuje mnie do działania

Moi tancerze, rodzina i przyjaciele, świadomość, że tworzę coś co wzrusza i cieszy innych ludzi, chęć dzielenia się z ludźmi moimi emocjami.

Plany na przyszłość

Przygotowanie kilku spektakli i wystawienie ich na największych scenach Polski, pozostanie nadal tym samym, pełnym pasji i wiary w ludzi człowiekiem.

Cenne wskazówki dla rówieśników

Nigdy nie pozwolić, by strach przed tym co nieznane powstrzymał cię od działania, wiara w swoje umiejętności i możliwości, wiara w ludzi, 100% poświęcenia.

Zainteresowania/pasje

Taniec, teatr, sztuka, gotowanie.

Pięć pierwszych skojarzeń związanych z Lublinem

Inspiracja, rozwój, ludzie, sztuka, przyjaciele.

Ulubione miejsce w Lublinie

Duża Sala Widowiskowa ACK UMCS Chatka Żaka i lodziarnia Bosko!

Czy Lublin to odpowiednie miejsce do rozwijania pasji i biznesu?

Oczywiście, że tak! Sama jestem tego idealnym przykładem. Już po roku studiowania zaczęłam współpracę z ACK UMCS Chatka Żaka, z czasem stworzyłam grupę taneczną rozpoznawalną w Lublinie. To miasto jest pełne młodych, ciekawych świata i ambitnych ludzi. Dzięki bogatej ofercie zarówno kulturalnej, jak i naukowej możemy spróbować swoich sił w wielu dziedzinach i odnaleźć tą idealną dla nas. Lublin oferuje różnorodne kierunki rozwoju – taniec, teatr, sport, rozwój naukowy i zawodowy. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć!

Poznaj pozostałych Ambasadorów