Magdalena Mandzińska - Lubelski Uniwersytet Inspiracji

Młody Ambasador Lublina

post thumbnail

Magdalena Mandzińska

Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie

Mam 21 lat, studiuję logistykę, specjalność Zarządzanie Przedsiębiorstwem Logistycznym. Jestem członkiem Senatu UMCS, delegatem do Rady Wydziału Ekonomicznego, a także członkiem Wydziałowej Komisji Socjalnej, Wydziałowej Komisji ds. Dydaktyki i Jakości Kształcenia oraz Samorządu Studentów Wydziału Ekonomicznego UMCS.

Największy dotychczasowy sukces

W kwestiach organizacyjnych za swój największy sukces mogę uznać przygotowanie Dnia Dziecka na Wydziale Ekonomicznym i Podchodów Ekonomicznych, zaś patrząc na moją działalność całościowo – największym moim sukcesem jest to gdzie jestem i kim jestem.

Motywuje mnie do działania

Rodzina, przyjaciele.

Plany na przyszłość

Po studiach chciałabym rozpocząć pracę w zawodzie logistyka, a także dalej się rozwijać oraz motywować do rozwoju innych.

Cenne wskazówki dla rówieśników

Nie bójcie się dążyć do wyznaczonych celów – wytrwale, krok po kroku, realizujcie je.Pytajcie i proście o pomoc!

Zainteresowania/pasje

Czytanie książek, zwłaszcza psychologicznych, opisujących funkcjonowanie ludzkiej psychiki, świadomości i podświadomości, a także wędrówki po górach

Pięć pierwszych skojarzeń związanych z Lublinem

Bezpieczeństwo, miasto studentów, historia: Majdanek i Unia Lubelska, aktywność w działaniach, UMCS

Ulubione miejsce w Lublinie

Ogród Saski

Czy Lublin to odpowiednie miejsce do rozwijania pasji i biznesu?

Lublin pomimo, że jest położony we wschodniej części Polski, która jest uznawana za tą biedniejszą, może zostać uznanym za odpowiednie miejsce do rozwijania pasji i biznesu. Na terenie miasta działa wiele organizacji, zrzeszających ludzi w każdym wieku – tak by każdy z mieszkańców czy osób przyjezdnych, znalazł coś co mu się spodoba. Działa tu również wiele firm, które stawiają na rozwój i zapewniają nowe miejsca pracy. I najważniejsze – jest tu wielu wspaniałych ludzi, którzy dążą do realizacji celów, spełniają marzenia, są aktywni na wielu płaszczyznach i chcą by miasto, w którym się uczą, mieszkają czy studiują – stawało się coraz bardziej rozwinięte.

Poznaj pozostałych Ambasadorów