Maciej Kowalczyk - Lubelski Uniwersytet Inspiracji

Młody Ambasador Lublina

post thumbnail

Maciej Kowalczyk

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Mam 22 lata, studiuję bioinżynierię na Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Jestem członkiem Koła Naukowego Ochrony Środowiska UP oraz organizacji AIESEC Polska – Komitet Lokalny Lublin.

Największy dotychczasowy sukces

Odpowiednia organizacja czasu, by połączyć studia, działalność naukową związaną m.in z konferencjami naukowymi i badaniami, z dodatkowo podejmowanymi aktywnościami w ramach organizacji AIESEC, licznymi szkoleniami, rozwojem pasji i życiem prywatnym.

Motywuje mnie do działania

Do działania motywują mnie inni ludzie, chęć samorozwoju odkrywania swoich talentów i pasji oraz obserwacja pozytywnych efektów podejmowanych działań.

Plany na przyszłość

Obrona tytułu naukowego oraz podjęcie pracy zawodowej, działanie na rzecz Lublina oraz podróże. Moje plany na przyszłość są elastyczne – uważam, że nieprzewidywalność życia i wyzwania, jakie ono przed nami stawia – stanowią okazję do cennej nauki.

Cenne wskazówki dla rówieśników

Nie bójcie się odkrywać swojej drogi, nawet jeśli zdarzają się wam upadki, bądźcie wytrwali i konsekwentni w działaniach. Otwartość na innych ludzi i nowe doświadczenia są najlepszą drogą do osiągnięcia celów.

Zainteresowania/pasje

Malarstwo i rysunek, podróżowanie, literatura, język angielski, psychologia, rozwój osobisty.

Pięć pierwszych skojarzeń związanych z Lublinem

Miasto inspiracji, Wieża Trynitarska, duża liczba studentów, miasto kultury, koziołek.

Ulubione miejsce w Lublinie

Plac Po Farze.

Czy Lublin to odpowiednie miejsce do rozwijania pasji i biznesu?

Lublin to odpowiednie miejsce do rozwoju pasji i biznesu – istnieje tutaj wiele instytucji wspierających potencjał i pomysły potencjalnych przedsiębiorców; organizowane są liczne projekty, szkolenia, warsztaty i spotkania mające na celu rozwój młodych osób.

Poznaj pozostałych Ambasadorów