Katarzyna Góras - Lubelski Uniwersytet Inspiracji

Młody Ambasador Lublina

post thumbnail

Katarzyna Góras

Uniwersytet Medyczny w Lublinie

Mam 19 lat, studiuję na II roku elektroradiologii na Uniwersytecie Medycznym. Oprócz studiów śpiewam na różnego rodzaju eventach dla ogólnopolskich i światowych firm, a także na swoich koncertach. Pracuję nad własnym muzycznym materiałem,

Największy dotychczasowy sukces

Byłam finalistką dwóch programów telewizyjnych “Must Be The Music – Tylko Muzyka 9” i “The Voice of Poland 7”, gdzie w tym drugim zajęłam 4. pozycję.

Motywuje mnie do działania

Do działania motywują mnie przede wszystkim przyjaciele i rodzina – bez ich wsparcia nie zaszłabym tak daleko, ale też efekty, które dostrzegam po swojej często wielogodzinnej pracy. Cieszy mnie każdy zdobyty dźwięk. Każda melodia, którą z siebie wydaję jest dla mnie czymś niezwykłym i nowym.

Plany na przyszłość

Skończyć studia, rozwijać się w kierunku muzycznym, nagrać płytę i koncertować.

Cenne wskazówki dla rówieśników

Z mojej skromnej perspektywy trzeba być po prostu wytrwałym i konsekwentnym w tym co się robi, jeśli będziemy wkładać w to cały swój czas wolny, zaangażowanie i serce, osiągniemy więcej niż wcześniej zakładaliśmy.

Zainteresowania/pasje

medycyna, praca w szpitalu, muzyka.

Pięć pierwszych skojarzeń związanych z Lublinem

Zamek w Lublinie, Starówka i Ogród Saski, schody z napisami, studenci, niebieskie róże na Krakowskim Przedmieściu.

Ulubione miejsce w Lublinie

Ogród Saski (w szczególności latem, gdy jeszcze pawie latają na wolności).

Czy Lublin to odpowiednie miejsce do rozwijania pasji i biznesu?

Myślę, że tak. Jeśli ktoś jest kreatywnym człowiekiem i ma pomysł na swoją działalność, to na pewno w Lublinie da sobie radę. Miasto daje wiele możliwości działania w różnych branżach. Jedno z haseł głosi: “Lublin miasto inspiracji” – mnie osobiście Lublin zainspirował do napisania kilku tekstów piosenek – dla każdego coś dobrego, wystarczy chcieć, a miasto tego nie utrudni – a jeszcze pomoże. Istnieją też różne projekty, takie jak chociażby ten, w którym właśnie uczestniczymy – pokazują one, że miasto stale się rozwija i stawia na młodych ludzi z pasją, którzy są przyszłością właśnie lubelskiego biznesu.

Poznaj pozostałych Ambasadorów